czwartek, 12 lutego 2015

Venezia

Wieczorem podsumowanie !

Venezia


Wenecja, miasto, a właściwie już samo słowo to praktycznie symbol – kulturowy, architektoniczny, turystyczny, ostatnio także środowiskowy. Każdy natychmiast oczami wyobraźni widzi miasto na wodzie, kanały, gondole, pałac dożów. Różne przekazy medialne zaprogramowały nam stereotyp Wenecji.

7 komentarzy:

 1. Punkt obowiązkowy wycieczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że wszystko to co kojarzy się z Wenecją czyli mosty, kanały i gondola jest na kartce. Fajnie jeszcze było by to wszystko zobaczyć na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany! Ta pocztówka jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna pocztówka! Akurat również posiadam kilka kartek z tego miasta - przywiezione przez moją ciocię i wujka. :D Chciałabym kiedyś zwiedzić to romantyczne miasto!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna pocztówka! Tym razem z Wenecji nie mam pocztówki;P
  hmm.. i nie wiem czy chciała bym Wenecję zobaczyć na własne oczy - różne rzeczy się słyszy ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Wenecja to chyba takie miasto, które jest zawsze na punkcie wycieczek. Chciałabym zobaczyć, ale bardziej ciągnie mnie do tych mniejszych włoskich miasteczek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To znowu ja, haha. Choć niewątpliwie jest to piękne miejsce to włoska Wenecja jest dość rozczarowująca pod jednym względem. To najbrudniejsze miasto turystyczne w którym byłam! Śmieci leżą na każdym kroku, naprawdę. Nie można jednak ując jej tych wspaniałych klimatycznych uliczek i mostów, oraz pięknych cudów architektonicznych ♥

  OdpowiedzUsuń